KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13925155
nr 1392 5155
Adrian van Arkel
(1924-2006), Sverige
Blandteknik, Signerad. Motivet: 15x25cm, yttermått inklusive ram: 24x30cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 26 april 2021
kl 18:10:33
100 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
Adrian van Arkel
Läs mer om Adrian van Arkel